Firma ARCHIE īpašu uzmanību jau no paša darbības sākuma pievērš produkcijas dizainam. Dizaincentra darbinieki seko līdzi interjera dizaina modes tendencēm pasaulē. Produkcija tiek regulāri papildināta ar jauniem modeļiem, kas atbilst laikmeta prasībām.

Ieņemot vienu no vadošajām vietām pasaulē savā jomā, firma ARCHIE lielu uzmanību veltī arī produkcijas kvalitātei. Visa produkcija tiek pārbaudīta ar vismodernākajām metodēm. Ķimiski tiek pārbaudīta virsmas pārklājuma kvalitāte, kā arī tiek veikti mehāniskās stiprības testi.

Firma ARCHIE ražošanā izmanto savu patentētu metāla sakausējumu. Tā sastāvā ir cinks, alumīnijs, varš un magnijs. Šis sakausējums pēc struktūras ir līdzīgs misiņam, bet tam ir dažas priekšrocības: gaisā tas neoksidējas, vienkāršāks ir liešanas un galvanizēšanas process, kā rezultātā tiek paildzināts pārklājuma kalpošanas laiks. 2004. gadā firma ieviesa elektroforēzes pārklājumu tehnoloģiju ar ultraskaņas pirmapstrādi. Šī tehnoloģija ir analogs PVD pārklājumu tehnoloģijai. Šo moderno tehnoloģiju un jaunāko materiālu izmantošana metālu virsmas apdarē ļauj ARCHIE iegūt īpaši nodilumizturīgu produkciju.